Jak se zapojit do soutěže?

Vytvoř fotku, video, obraz, psaní či jiné dílo ze soutěžních kategorií na letošní téma Příroda domovem. Pošli nám své výtvory do 5. 5. 2024 a jsi v soutěži 🥳!

A jak nám díla poslat?

 1. Vyplňte soutěžní formulář (https://forms.gle/Sjg8p7Jp7rtTAEPa6).
 2. Pokud přihlašujete naráz hodně děl od více soutěžících, je možné nám poslat seznam se jmény na emailovou adresu mrp@brontosaurus.cz. Do emailu vypište všechny informace jako při zasílání poštou + adresu školy (nebo bydliště).
 3. Elektronická díla vložte do formuláře. Do soutěže budou skrz tento formulář zařazeny vaše fotky, videa, digitální malby i literární díla. V případě ručně psaného literárního díla prosíme vložit do formuláře sken tohoto díla.
 4. Výtvarná díla stále potřebují mít vyplněný formulář s informacemi, ale díla zašlete pouze poštou na naší adresu:
  Máme rádi přírodu
  Hnutí Brontosaurus
  Hvězdová 10
  Brno
  602 00
 5. Na výtvarných dílech (zaslaných poštou) je potřeba napsat (stačí tužkou z jakékoliv strany nebo na pevně připnutý štítek):
  – název díla,
  – jméno a příjmení dítěte, věková kategorie.
  Elektronická díla potřebují mít vypsané v názvu souboru: název díla, jméno a příjmení autora.
 6. Pokud nemáte účet Google (je potřeba na vyplnění formuláře), je možné zaslat dílo na email mrp@brontosaurus.cz. Do emailu je potřeba vypsat stejné informace jako při zasílání poštou + adresu školy (nebo bydliště). Toto je ale pouze krajní možnost, preferujeme zaslání díla přes formulář.
 7. Bydliště osoby se píše v případě, že se účastník hlásí sám za sebe, a ne skrze školu.

Zasláním díla/děl do soutěže soutěžící souhlasí s uvedenými podmínkami a s tím, že Hnutí Brontosaurus je oprávněno práce užít, vystavovat atd. v rozsahu těchto podmínek.